KONTAKTER – ADMINISTRATION

Tack för visat intresse, hur kan vi hjälpa er?

Är Ni osäkra på vem ni ska prata med, ring då våra växelnummer för respektive ort så hjälper dem er.

 

MEKANO AB | 042-20 26 00

Mattias Rosén
VD

0727-21 20 08
mattias.rosen@mekano.se

Helsingborg

Ola Jönsson
Affärsutvecklare / Styrelse

0727-21 26 00
ola.jonsson@mekano.se

Helsingborg

Carl-Anders Nilsson
Styrelse

0706-25 25 92
carl-anders.nilsson@mekano.se

Malmö

Johan Lexhag
Styrelse

0727-21 21 41
johan.lexhag@mekano.se

Helsingborg

EKONOMI

Eva Lindborg
Ekonomichef

0727-21 20 36
eva.lindborg@mekano.se

Helsingborg

Beatrice Campbell
Ekonomiassistent

0727-21 20 60
beatrice.campbell@mekano.se

Helsingborg

PERSONAL (HR) / BACKOFFICE

Samantha Campbell
Personal (HR) / Backoffice

0707-34 43 36
samantha.campbell@mekano.se

Helsingborg

KVALITET & MILJÖ

Mattias Rosén
Kvalitet & Miljö

0727-21 20 08
mattias.rosen@mekano.se

Helsingborg

IT & MARKNADSANSVARIG

Joakim Eklund
IT & Marknadsansvarig

0727-21 20 71
joakim.eklund@mekano.se

Helsingborg

MEKANO i SÄVEDALEN AB | 031-26 21 00

Organisationsnummer

556917-8436

FAKTURERINGSADRESS

Mekano i Sävedalen AB
Box 2080
433 02 Sävedalen

PDF-FAKTURA

gbg@mekano.se

Hampus Engström
VD / Styrelse

0727-06 21 00
hampus.engstrom@mekano.se

Göteborg

Dick Samuelsson
Styrelse

0727-36 21 00
dick.samuelsson@mekano.se

Göteborg