KONTAKTER Försäljning

Tack för visat intresse, hur kan vi hjälpa er?

Är Ni osäkra på vem ni ska prata med, ring då vårt växelnummer för respektive ort så hjälper dem er.

Helsingborg (HK) | 042-20 26 00

Gåsebäcksvägen 30
252 27 Helsingborg
T: 042-20 26 00
E: hbg@mekano.se

Johan Lexhag
Försäljningschef OEM

0727-21 21 41
johan.lexhag@mekano.se

Helsingborg

Mattias Rosén
Försäljningschef MRO

0727-21 20 08
mattias.rosen@mekano.se

Helsingborg

Jörgen Malmberg
Tryckluft

0727-21 26 30
jorgen.malmberg@mekano.se

Helsingborg

Peter Szirmay
Säljare Komponenter

0739-87 47 24
peter.szirmay@mekano.se

Helsingborg

Preben Andersen
Innesäljare

0727-21 28 17
preben.andersen@mekano.se

Helsingborg

Markus Kinell
Innesäljare

0727-21 21 18
markus.kinell@mekano.se

Helsingborg

MALMÖ | 040-29 02 20

Flygledaregatan 1
212 39 Malmö
T: 040-29 02 20
E: mmo@mekano.se

Mattias Rosén
Försäljningschef MRO

0727-21 20 08
mattias.rosen@mekano.se

Malmö

Malin Gustavsson
Säljare

0708-15 99 33
malin.gustavsson@mekano.se

Malmö

Magnus Lexhag
Säljare

0727-21 26 08
magnus.lexhag@mekano.se

Malmö

Thomas Andersson
Inköp / Innesäljare

0727-21 20 30
thomas.andersson@mekano.se

Malmö

Pontus Sköld
Innesäljare

0733-86 20 37
pontus.skold@mekano.se

Malmö

Jörgen Malmberg
Tryckluft

0727-21 26 30
jorgen.malmberg@mekano.se

Malmö

GÖTEBORG | 031-26 21 00

Von Utfallsgatan 14
415 05 Göteborg
T: 031-26 21 00
E: gbg@mekano.se

Hampus Engström
Säljare

0727-06 21 00
hampus.engstrom@mekano.se

Göteborg

Dick Samuelsson
Säljare

0727-36 21 00
dick.samuelsson@mekano.se

Göteborg

Johan Dahlman
Säljare

0725-34 53 88
johan.dahlman@mekano.se

Göteborg

Perstorp | 042-20 26 00

Perstorp industripark
284 34 Perstorp
T: 072-723 54 90
E: prp@mekano.se

Mikael Wehlin
Säljare

0727-23 54 90
mikael.wehlin@mekano.se

Perstorp